INNO seminar koostöös Eesti Maaülikooliga

31.10.2019 INNO seminar
Maaelu arendamine ja juhtimine LEADER tegevusgrupi tasandil

Koos Eesti Maaülikooli üliõpilastega kirjeldame erinevaid projektiideid ja tutvume edukate projektidega JAP tegevuspiirkonnas.

VAATA KAVA SIIT >

Seminar algas JAP kontoris, kus kuulasime JAP juhatuse esimeest ning tudengid esitlesid oma väga huvitavaid projektiideid. Edasi tutvusime Veoki Pealisehituse osaühinguga,  novembris avatava Järva-Jaani vanatehnika muuseumide keskusega, tegime ringsõidu ajaloolise bussiga ja tutvusime Järva-Jaani vaatamisväärsustega ja LEADER projektidega. Päev lõppes Hindreku Turismitalu tegevuste tutvustuse ja hilise lõunasöögiga.

Korraldus: Silva Anspal, MTÜ JAP tegevjuht

Maaülikooli tudengite tagasiside:

Lugupeetud vastuvõtjad!
Täname Teid sooja vastuvõtu eest LEADER Järva Arengu Partnerid kollektiivis ja külastatud ettevõtetes.
Saime meeldejäävaid elamusi ja kogemusi Veoki Pealisehituse OÜ-st, MTÜ Järva- Jaani Tuletõrjeseltsist ja Hindreku talust. Meil oli rõõm kogeda, et piirkonnas on palju ettevõtlikke inimesi ja maaelu arendajaid. Eriliselt jääme meenutama muuseumi eksponaate, vanatehnika varjupaika ja kindlasti ka bussisõitu.
Veoki Pealisehituse OÜ-s jäi meelde ettevõtte juhi tutvustus veokite ehitamisest ning eksporditava näidisveoki (mobiilne töökoda) eksponeerimine. Hindreku talus olid maitsvad toidud, sümpaatne esitus perenaise poolt ja hubane Eesti veini kamber.
Meenutuseks ekskursioonist lisame Teile kokkuvõtte päevast (video) ja meie projekti ideede videod: Kokkuvõte päevast: https://youtu.be/pbPJQZpZnIY
Viiratsi koertepark: https://youtu.be/L53oLt-gU5M
Paadihotell Toila sadamas: https://youtu.be/sG5aMI_rVoA
Karula Pikkjärve puhkeala arendamine: https://youtu.be/vazsE9mj0zU
Huvitav oli ka Mustvee rahva veepark!

Lugupidamisega
MSI 3.kursuse ettevõtjad