JAP on leidnud uued töötajad

MTÜ Järva Arengu Partnerid tegevjuhi ametikohale asub Getter Klaas

 

Alates 1. maist on MTÜ Järva Arengu Partnerid (JAP) tegevjuht Getter Klaas, kes on olnud mitu koosseisu JAP-i juhatuse liige ning organisatsiooni toimimisest igakülgselt teadlik. Seni täitis Getter Klaas Peetri Kooli direktori kt ametikohustusi.

MTÜ juhatuse esimees Toomas Tammik tundis heameelt, et organisatsioonijärgmine tegevjuht tuleb MTÜ liikmete hulgast, kuna ühingu eesmärgiks on justnimelt kohaliku elu arendamine, tegevuspiirkonna elanike heaolu suurendamine ja elukeskkonna parandamine.  “Getteril on piirkonnast väga hea ülevaade ning kõik vajalikud kogemused ja teadmised, et ühingu tööd kõrgel tasemel juhtida,” ütles Tammik.

 

MTÜ Järva Arengu Partnerid konsultandi ametikohale asub Terje Kuusmann

 

Alates 1. maist täidab MTÜ Järva Arengu Partnerid konsultandi ametikohustusi Terje Kuusmann. Tema senine töökogemus annab kindlust, et ühing on saanud endale tugeva konsultandi.

Ühingu esimees Toomas Tammik tunneb rõõmu, et kõik vabad ametikohad on  ühingus tänaseks täidetud ja saame taas sajaprotsendiliselt  keskenduda ühingu arendamisele. Tammik sõnas, et lisaks eelnevale töökogemusele ja teadmistele, mis Terjel on, elab ta ka  MTÜ Järva Arengu Partnerid tegevuspiirkonnas, mis on eelis, et tööülesannetega kenasti hakkama saada ja  olla toeks kohalikele organisatsioonidele.