Uus! Juhendamisteenus PRIAs

PRIA juhendamisteenus LEADER projektitoetuse taotlejatele

Kohalike kogukondade arenguks suunatud LEADER toetuste taotlejatel on võimalik 19. veebruarist 8. märtsini kasutada uue teenusena juhendamist, mis aitab kliente taotluse esitamisel ning toob nende võimalused paremini esile. PRIA juhendamisteenus ei ole taotlejatele kohustuslik, kõik vajalikud dokumendid võib kokku panna ka iseseisvalt või kasutada konsulendi abi. Tegemist on hea lisavõimalusega, mis annab taotlejale kindlustunnet.

Juhendamisele pöördumiseks tuleb esmalt broneerida aeg PRIA kodulehe kaudu (teenuse valiku rippmenüüst tuleb valida „LEADER toetuse taotluse täitmise juhendamine“), broneerimine on juba avatud ning palume juhendamisele pöörduda aegsasti. Taotleja saab otsustada, kas soovib juhendamist telefoni teel, veebi teel või silmast silma kohtumise käigus Järvamaa teenindusbüroos Paides. Rohkem teavet leiab PRIA kodulehe infokeskusest.

Kuigi töö taotlustega ja nende hindamisega toimub eeskätt kogukonnakeskselt ning PRIA on loonud taotluste esitamiseks tehnilised võimalused, saab PRIA lisaks pakkuda toetuste huvilistele ka väärtuslikku kõrvalpilku. PRIA töötajatel on ülevaade kogu toetuse taotlemise protsessist ehk elukaarest. Selle väärtusliku teadmise põhjal saab ette näha võimalikke murekohti, millele juhendaja saab kliendi tähelepanu juhtida – koos saab üle vaadata taotlusel esitatavad andmed ning vajalikud dokumendid. Juhendamisteenus on osa PRIA uuest kliendistrateegiast, seega on teenuse kasutajate tagasiside kuldaväärt!

Juhendamisteenuse infograafika.

Jätkuvalt saab nõu küsida ka otse tegevusrühmadelt. MTÜ Järva Arengu Partnerid taotlusvoorude kohta saab infot meie konsultandilt.
Edukat projektide ettevalmistamist ja koostamist!