Giidide õppekäik Vormsile

2022 aastal Jätkub Kesk-Eesti giidide arenguprogramm, mille eesmärgiks on tõsta giidide professionaalset taset piikonnas,  propageerida giidi elukutset ja võimalust maapiirkonnas ise ettevõtjana või töövõtjana tegutseda. Samuti luua soovijatele valmisolek taotleda Järvamaa giidi atesteerimist ja  tuua giidinduse juurde uusi inimesi ning anda tegutsevatele giididele motivatsiooni ja uusi ideid. Luua giidide võrgustik.

Kursuse lõpetanuile toimub meeleolukas õppekäiku Vormsile – 12.-14.05.2022.
Osalustasu 40 eurot
Esimesel päeval kohtumine saarel atesteeritud giididega, toimub kogemuslugude vahetamine.
Teisel päeval tutvumine Vormsi vaatamisväärsustega, kohtumised Vormsi turismiettevõtjatega, koolitus „Giidi isiklikud motivaatorid”
Kolmandal päeval toimuvad kohakülastused

Õppekäik on mõeldud neile, kes on osalenud giidide arenguprogrammis 2021 või 2022 aastal. Vormsi õppekäigule registreerumine hiljemalt 01.05.2022 Registreerimisvorm õppereisiks Vormsile.

Lisainfot jagavad: Sille Pudel sille@japnet.ee või Riina Trumm koostoo@koostookogu.ee või Andra Liibek andra.liibek@raplaleader.ee

Kesk-Eesti giidide arenguprogrammi korraldatakse ja rahastatakse LEADER tegevusgruppide Järva Arengu Partnerid, Lõuna-Järvamaa Koostöökogu ja Raplamaa Partnerluskogu koostööprojektist “Keskpõrandale kokku”.